The Harbour Club Amsterdam Zuid is in korte tijd uitgegroeid tot een place-to-eat in Amsterdam Zuid. Je eet hier aan het water. The Harbour Club Amsterdam Zuid staat bekend om de verse sushi gerechten en de grill die gebruikt wordt voor eigentijdse gerechten. Echte vleesliefhebbers kiezen voor het beste Wagyu vlees. Moeite met kiezen? Onze medewerkers bevelen je graag hun favorieten aan
Vanaf 15 december is Harbour Club Amsterdam Zuid alleen geopend voor take away tot ten minste 10 februari 2021. Apollo Hotel Amsterdam, a Tribute Portfolio Hotel is nog wel geopend. Hier zijn uitgebreide gezondheids- en veiligheidsprocedures getroffen conform de richtlijnen van het RIVM, om de gezondheid van onze gasten en medewerkers te waarborgen. Wij verzoeken onze gasten om een mondkapje te dragen in de openbare ruimtes. We blijven de situatie nauwgezet volgen en zullen het beleid van het RIVM hanteren. Via deze pagina informeren wij u graag over de actuele situatie.
Het hotel biedt take away service aan voor ontbijt, lunch en diner. Ontbijt dient voor 23:00uur gereserveerd te worden voor de volgende dag bij de hotelreceptie. Lunch en diner kan besteld worden bij de receptie op de dag zelf. Eten en drinken dient bij de receptie opgehaald te worden en in de hotelkamer genuttigd te worden.